Privacy Policy

seo.id.lv ☆ Privātuma Politika - tavs ir tavs, mans ir mans ..
Privacy Policy • SEO.iD.LV【Bezmaksas】Rīki

Ļoti vienkārša (un savā veidā jautra) privātuma politika

Laipni lūdzam, dārgais apmeklētāj, mūsu privātuma politikā “Mēs patiešām vēlamies uzzināt, kuras lapas jums patīk”!

1. Ievads

Pirms iedziļināties mūsu konfidencialitātes politikas sulīgajās (un potenciāli miegu izraisošās) detaļās, precizēsim kaut ko: mēs nevēlamies jūsu naudu (vismaz tiešsaistē). Mēs tikai vēlamies zināt, vai jums patika mūsu vietne. Lai to jums nesāpīgā veidā noskaidrotu, mēs izmantojam Google Analytics. Vienkārši, vai ne?

2. Mūsu apkopotie dati

Ja mūsu vietne būtu detektīvs, tā būtu ļoti slinka. Izmantojot Google Analytics, mēs apkopojam TIKAI standarta interneta žurnāla informāciju un informāciju par apmeklētāju uzvedības modeļiem. Tas nozīmē, ka mēs varam uzzināt, piemēram, cik cilvēku apmeklē noteiktas lapas. Tomēr šie dati neidentificē nevienu (pat ne jūsu kaķi).

3. Coockies / Sīkdatnes (nevis šokolādes čipsu veids)

Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Diemžēl ne tās, kurās ir šokolādes gabaliņi. Tie ir nelieli faili, kas tiek glabāti jūsu ierīcē, lai padarītu jūsu lietotāja pieredzi patīkamāku (paredzēts vārdu spēlei). Galvenokārt tie palīdz pakalpojumam Google Analytics darīt savu.

4. Kā mēs izmantojam šos datus

Vai mēs plānojam dominēt pasaulē, izmantojot jūsu datus? Nē. Mēs tikai vēlamies apskatīt pārskatus un uzlabot mūsu vietni. Reizēm mums var būt dramatisks "Aha!" brīdis, kad saprotam, kura lapa visiem patīk visvairāk.

5. VDAR un jūsu tiesības

Tā kā ES mērķis ir atdot varu cilvēkiem (aiziet!), saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR), jums ir šādas tiesības: Piekļuve: jūs varat lūgt mums kopiju no personas datiem, kas mums ir par jums. Labojums: ja informācija ir nepareiza, ziņojiet mums! Mēs nevēlamies izplatīt melus. Dzēšana: varat lūgt mums dzēst datus. Tas ir kā smalcinātāja digitālā versija. Iebildums: ja vēlaties, lai mēs pārtraucam jūsu datu izmantošanu, varat mums par to paziņot.

6. Saites uz citām vietnēm

Reizēm mūsu vietne var flirtēt ar citām vietnēm, izveidojot saites uz tām. Atcerieties, ka pēc mūsu domēna atstāšanas šī jautri izstrādātā konfidencialitātes politika vairs nav spēkā.

7. Izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā

Mēs dažkārt varam mainīt šo politiku (varbūt pat pievienot vairāk joku). Tāpēc ir ieteicams laiku pa laikam atkārtoti apmeklēt šo lapu. Ja turpināsit izmantot mūsu vietni, mēs pieņemsim, ka esat apmierināts ar jebkādām izmaiņām.

8. Jautājumi? Bažas?

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi ko atradīsiet kontaktu lapā. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat šai politikai. Un atcerieties, ka mēs uzskatām, ka esat lieliski, jo esat tik tālu lasījuši! Tā turpināt! Mēs centāmies to padarīt tik izklaidējošu, cik vien var būt privātuma politika. 

Iedvesmu un atbalstu mums sniedz Latvijas SEO Blogs - Paldies!

Pieraksties jaunumiem

Saņem ziņas par izmaiņām Google algoritmā

Vai var veikt mājas lapas SEO optimizāciju saviem spēkiem?

JĀ!
Tu vari veikt mājas lapas SEO saviem spēkiem!

+ Mēs tev palīdzēsim ar vienkāršām instrukcijām un bezmaksas rīkiem?