Google Bezmaksas SEO Optimizācijas Rīki

Latvijas lietotājiem SEO par brīvu, ja esi gatavs lasīt un darīt pats saviem spēkiem - tas ir iespējams!

SEO Optimizācijas Bezmaksas Rīki ✅

Top bezmaksas SEO optimizācijas Rīki - Izmanto bez maksas ♥ Google SEO savām rokām ..

Šie rīki sniedz padziļinātu ieskatu lapas optimizācijā. Izmanto tos veidojot savu digitālā mārketinga stratēģiju.

Google Spēcīgākie SEO Rīki Bez Maksas

Google Analytics

Google Analytics ir viens no jaudīgākajiem pieejamajiem bezmaksas SEO analīzes rīkiem, kas sniedz nenovērtējamus datus par mājas lapas apmeklētājiem. Izmantojot Google Analytics, lietotāji var izsekot visam, sākot no lietotāju kustības pa mājas lapām reālajā laikā līdz apmeklētāju avotiem, apmeklētāju uzvedībai, AdSense ienākumiem, lietotāju demogrāfiskajiem datiem un daudzām citām noderīgām metrikām. Turklāt tā integrācijas iespējas nozīmē, ka mārketinga speciālisti var skatīt savus AdWords un sociālo mediju kampaņu rezultātus vienuviet, tādējādi atvieglojot kampaņu atdeves mērīšanu un izpratni par lietotāju piesaisti.

Google Search Console

Google Search Console, kas agrāk bija pazīstama kā Google Webmaster Tools, ir būtisks web administratoru un mārketinga speciālistu rīks, kas dod skaidrāku priekšstatu par to, kā viņu mājas lapa mijiedarbojas ar Google meklētājprogrammu. Varat ne tikai redzēt, kuri atslēgvārdi nodrošina vislielāko apmeklētāju skaitu jūsu mājas lapai, bet arī identificēt iespējamās problēmas, piemēram, googlebot indeksēšanas kļūdas, sodus un citas indeksēšanas problēmas. Platforma ļauj iesniegt vietņu xml sitemaps, tas ir url adrešu kartes, pārbaudīt lietojamību mobilajās ierīcēs un skatīt Googlam zināmās atpakaļsaites uz jūsu vietni.

Google Mobile-Friendly Test

Tā kā lielākā daļa tīmekļa datplūsmas tagad nāk no mobilajām ierīcēm, Google mobilajām ierīcēm piemērotības pārbaude ir būtisks rīks jebkuram tīmekļa pārzinim. Šis rīks novērtē, cik labi mājas lapa ir optimizēta skatīšanai mobilajās ierīcēs, sniedzot ieskatu par skatāmības problēmām, pieskāriena elementiem un resursu problēmām. Turklāt, izmantojot Google mobilajām ierīcēm paredzēto indeksēšanu, jūsu mājas lapas mobilajām ierīcēm draudzīguma nodrošināšana ir noderīga ne tikai lietotājiem — tas ir ļoti svarīgi SEO.

Structured Data Testing Tool

Strukturētie dati ir Google meklēšanas rezultātu bagātināto fragmentu pamatā, nodrošinot lietotājiem ātras atbildes un detalizētu informāciju tieši SERP. Google strukturēto datu testēšanas rīks ļauj tīmekļa pārziņiem ievadīt savu kodu, lai pārbaudītu un apstiprinātu strukturētos datus, nodrošinot, ka tie ir pareizi formatēti un, iespējams, tiks parādīti kā bagātināti rezultāti.

Pieraksties jaunumiem

Saņem ziņas par izmaiņām Google algoritmā

Vai var veikt mājas lapas SEO optimizāciju saviem spēkiem?

JĀ!
Tu vari veikt mājas lapas SEO saviem spēkiem!

+ Mēs tev palīdzēsim ar vienkāršām instrukcijām un bezmaksas rīkiem?